Nyár van, nyár! Mindenki vagy a vízparton, vagy a fesztiválokon múlatja az idejét, ha teheti. De hát csak így lehet ezt a nyárnak nevezett valamit igazán kibírni és kihasználni, nemde? Kedvenc zenészeink is ha lehet, elhúznak valami jó kis helyre, így többek között Slash, Ozzy és az AC/DC is két koncert között valami vizes helyen hűti le megfáradt testét. Érdemes végignézni a képeket, van benne egy-két érdekesség.
James Hetfield, Robert Trujillo

Slash

Dave Grohl

Ozzy

AC/DC

Van Halen

Nergal

Fenriz

Gene Simmons

Tim Lambesis :)

(VIA)