Ahogy a Rockmaraton megígérte, úgy el is hozta az igazán erős line upot! A nemzetközi program gerince ezzel az adag névvel válik ismertté, de a fesztivál bejegyzése szerint még jönnek majd külföldi underground finomságok is! Ahogy az borítékolható volt Max Cavalera visszatér a fesztiválra és elhozza a Soulfy legnagyobb slágereit. De érkezik még többek között a Rise Of The Northstar, a Dragonforce, a Cemetery Skyline, a Pro-Pain, a Massacre és a Cancer is. Ez azért már valami, nem?