
A Mr.Bungle 2020-ban adta ki a The Raging Wrath Of The Easter Bunny Demo című albumot, amelyen a kaliforniai Eureka városából indult banda az 1986-os kazettademó dalait játszotta újra. A lemez megjelenését hét koncert előzte meg 2020 februárjában. Azonban most lehet, hogy új anyag van a láthatáron? Egy friss interjúban, amelyet a brazil A Rádio Rock készített, Dave Lombardóval arról kérdezték, várható-e új zene a Mr. Bungle-től, Lombardo pedig készségesen válaszolt is a kérdésre!
„Próbálkozunk. Próbálkozunk. Scott Ian és én nagyon szeretnénk, ha újra stúdióba mennénk, ha írnánk új dalokat, és reméljük, hogy ez végül meg is történik. De semmi garancia nincs rá.”