RockStation

A szakítás után is van élet Alissa White-Gluz számára

2025. november 24. - KoaX

0archenemy2022_01_eredmeny.jpg

Alissa White-Gluz megosztotta új kislemeze, The Room Where She Died hivatalos videóját. A megjelenés közvetlenül azután érkezett, hogy az énekesnő kikerült / kilépett az Arch Enemy-ből. White-Gluz a következőket mondta a dalról:„Remélem, szeretni fogjátok ezt az első ízelítőt a készülő szólóalbumomból. A ‘The Room Where She Died’ számomra igazán kielégítő dal; úgy érzem, rengeteg olyan módon fejezhetem ki magam, amelyek évek óta szunnyadtak bennem. Ez a közelgő album sokszínű, és imádom a gondolatot, hogy ezzel a dallal és videóval kezdem ezt az új fejezetet, amelynek a forgatókönyvét én írtam. Alig várom, hogy még többet megoszthassak veletek!”

A bejegyzés trackback címe:

https://rockstation.blog.hu/api/trackback/id/tr9818998621

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása
ROCKSTATION online rockzenei magazin
rsszerk@rockstation.hu |  Impresszum