RockStation

A Narcotic Wasteland először Magyarországon!

2025. november 27. - sunthatneversets

narco_tall_with_logo.jpg

Dallas Toler-Wade-nek (a Nile egykori gitárosának és dalszerzőjének!) régi projektje újra reflektorfényben, gyújtópontban és lőtávolban! A technikás brutalitást és a nyers őszinteséget maxra csavaró trió új lemezen dolgozik és már nagyban turnéznak! A setlistben a saját szerzemények mellett felcsendülnek Nile-dalok is, amelyeket eredetileg Dallas írt, így dupla katarzis-dózist kapunk az arcunkba december 11-én! Kötelező death metal program minden Hellridernek és underground harcosnak!

Itthoni support terén a death metal frontra hívtuk az idei Wacken Metal Battle győztes melodeath Nefalemet és az old-school/technical death metal brigád Cryptic Remains-t. A Cryptic-es srácok már lenyomtak két turnéállomást Lengyelországban és Ausztriában a Narcotic csapatával és elmondásuk alapján kegyetlen, tűpontos death metal performanszra lehet számítani!

nw_event_cover.png

Esemény részletei:
Dátum: 2025. december 11., csütörtök
Helyszín: Turbina Kulturális Központ
További infók ITT.

 

A bejegyzés trackback címe:

https://rockstation.blog.hu/api/trackback/id/tr9819000381

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása
ROCKSTATION online rockzenei magazin
rsszerk@rockstation.hu |  Impresszum