A korábban már problémát jelentett ízületi gondjai miatt, illetve annak súlyos mivolta miatt Dave Ingram kénytelen visszalépni a Benediction éléről. Az énekes a betegség miatt már eddig is kénytelen volt pár bulit lemondani, viszont úgy néz ki, végleg muszáj lesz szögre akasztania a turnétáskát.
Ingram maga egy pár koncerten még fellép a zenekarral, hogy el tudjon köszönni a közönségtől, de amin ő nem lesz ott, azon a már korábban kisegítő Oscar Rilo és a Benediction élén 1998-2019 között acsarkodó Dave Hunt lesz látható, hallható. Az, hogy ki lesz a következő állandó frontember, arról még nincs hivatalos információ, az viszont biztos, hogy minden eddig lekötött koncerten fellép majd a zenekar valamilyen felállásban.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon