
Az Anthrax ígéretéhez híven ma kiadta új dalát, It's For The Kids címmel. A szám a zenekar régóta várt új stúdióalbumának, a Cursum Perficio-nak az első kislemeze, amely szeptember 18-án jelenik majd meg, Észak-Amerikában a Megaforce, Európában pedig a Nuclear Blast kiadónál. A hazai rajongók hamarosan láthatják/hallhatják is a zenekart, hiszen az Anthrax június 01-én a Barba Negrában játszik.
