
Éppen ideje volt már egy új Monolord lemeznek. A svéd zenekar azok közé a zenekarok közé tartozik, akikre bármikor vevő vagyok. Jöhetnének akár évente is, akkor is megnézném őket, jelenhet meg két évente lemezük akkor is kíváncsian várnám. Így teljesen egyértelmű, hogy lázba jöttem amikor bejelentették, hogy hamarosan itt a Neverending.


Egy hónap és megjelenik a Monolord legújabb lemeze, a Neverending. A nyolcszámos anyagról a You Bastard után az Oozing Woundot is megmutatta a stoner trió, de talán még ennél is jobb hír, hogy 


Rage and Ruin címmel friss számot mutatott a doom metal supergroup Slower. A Fu Manchu, Year Of The Cobra és Monolord tagokból álló zenekar 





