
Heti dalválogatásunkban sivatagi fuvallat, első vonalas HC, punk veteránok, nehézsúlyú metal és egy hosszas búcsúzó. /Fotó: Stephanie Veronezzi/

Heti dalválogatásunkban sivatagi fuvallat, első vonalas HC, punk veteránok, nehézsúlyú metal és egy hosszas búcsúzó. /Fotó: Stephanie Veronezzi/
A floridai Wage War új kislemeze, az It Calls Me By Name április 17-én érkezik a Fearless Records gondozásában. A hírrel együtt pedig már landolt is az első előzetes, ami nem igazán finomkodik a hallgatóval.
Két külön megjelenési időt kap a Wage War új nagylemeze, a Stigma. Hogy miért kettőt? Mert az anyag digitális formában június 21-től, fizikai kiadásban pedig szeptember 6-tól lesz szabad préda a tizenegy dalos móka, amiről eddig két, a friss előzetessel, a Tombstone-nal már három szám lett elérhető. A részleteket és a nótákat az alábbiakban tálaljuk.

Két külön dátum alatt fog megjelenni a Wage War új albuma, a Stigma. Digitálisan június 21-től, fizikai formában pedig szeptember 6-tól lesz majd elérhető a tízszámos csomag, viszont hogy addig se éhezzen a rajongó szeme-füle, itt egy friss dal, a Nail5, ami a múlt hónapban leszállított Magneticet követi a sorban (a lemezen is).
Heti dalmegosztásunkban nu metal revival, dallamos metalcore, mély szomorúság és rocksztárok minden mennyiégben. /Fotó: Pallbearer, Dan Almasy/

Mivel hogy 2021 óta nem jött album a Wage Wartól, adja magát a kérdés: hol van már a következő nagylemez? Nos, erre a kérdésre mi most nem fogunk választ adni, viszont itt egy friss klipes dal, a Magnetic. Azért az is valami, nem? Dehogynem! Csapassátok!
Pressure lesz a címe a Wage War augusztus 30-án megjelenő új nagylemezének, melyhez immár a harmadik előzetes tétel került napvilágra. A csapat a Low és a Who I Am után a Me Against Myselfet tette közszemlére, mind a három nóta lentebb megtalálható.

Gyönyörű nap volt egy breakdown-okkal előkészített üvöltözésre. Ahogy a villámgyorsan jött tél hideg estéjén rángatott a vacogás az Akvárium felé, azon gondolkodám, már az előzenekarok tekintetében elképesztő masszív bulinak nézünk elébe. Ennélfogva eleve virgoncan érkeztem a helyszínre, arra azonban én sem számítottam, ami ott várt.

Az August Burns Red már többször bizonyított hazánkban, de szerencsére nem csak a magyar rajongók, hanem a pennsylvaniai ötös is szeret nálunk koncertezni, így idén immár másodjára köszönthetjük őket itthon.