
A High Vis jött, látott és győzött. Engem első hallásra maga alá temetett a Choose to Lose, amikor beadta a shuffle egy Home Front lemez hallgatását követően. Ez egy éve történt kb, és azóta is sokat pörög. Elkapott a nyers post punkba oltott hardcore, amit megszínez némi Oasis (brrrr) és egyéb brit pop hatás, amitől az embernek olyan érzése lesz, mintha a Temze partján zuhogó esőben teát szürcsölve enné a fish&chipset, miközben Morrissey morgolódna mellette, hogy a munkáspárt töketlen barmok gyülekezete, a toryk korrupt idióták, a húsevők pedig a sátán ivadékai. Annyira brit. Vágytam rá, hogy láthassam, de fogalmam sem volt, mire is számíthatok. Vannak nagyon necces nótáik is, amik annyira nem találtak be. A túlzottan alteres számaikra gondolok. Tegnap este viszont az kiderült, hogy semmi okom sem volt kételkedni, élőben egyszerűen ellenállhatatlan a banda.

