
“Februárban azt hiszen még elég nagy könnyelműség az “év albuma” jelzővel dobálózni, így maradjunk most annyiban, hogy a Converge magasra tette a lécet, amiért jár a maximális pontszám.” Ezzel a gondolattal zártam a Love Is Not Enough recenzióját és akkor még nem sejtettem, hogy folytatásos ajánlót írok. Talán eleinte Converge-ék is így voltak ezzel, aztán vitte őket a lendület és megírtak még egy lemeznyi nótát.




A zenegépben a héten súlyos riffek, húzós groove-ok, BPM-mániás tech-death, HC idősebbeknek és tinédzsereknek. /Fotó: Black Label Society/

W.W.N.T.S. címen friss dalt ütött a megjelent közönség arcába a Converge. A nóta a detroiti Lincoln Factoryben kezdte meg a karrierjét, erről pedig rajongói felvételt is tudunk mutatni, benne néhány további számmal.
Nem kell várni sokat, 
Két éve, hogy megjelent a Converge albuma, a Bloodmoon: I. A zenekar legénysége mellett Stephen Brodsky-t, Chelsea Wolfe-t és Ben Chisholmot a soraiban tudó kibővített formáció második lemeze már formálódik, erről Jacob Bannon számolt be.
Na, kérem szépen! Nyáron, egész pontosan