RockStation

Új Skunk Anansie dal és videó érkezett

2025. április 09. - Sweet Melancholy

A Skunk Anansie kihozott egy új dalt, Lost And Found címmel, ami már a második a jövő hónapban érkező The Painful Truth albumról. Ráadásul a klipet sem bízták másra – maga Skin vette kézbe a rendezését.

„Azt akartuk megmutatni, hogy egyetlen apró hibától milyen gyorsan tud magányossá válni az ember” – meséli Skin. „Bárkivel megeshet, hogy egyik pillanatról a másikra elveszíti azt a biztonságot, amit egész életében építgetett – akár egy baleset, akár egy hirtelen sorsfordulat miatt.”

Az új lemezzel kapcsolatban Skin nem cicózik, szerinte tök mindegy, mekkora név volt a zenekar a kilencvenes években, mert a zenei múltból nem lehet megélni – se kreatív szempontból, sem pedig anyagilag. Nála a szabály az, hogy mindig előre kell menni, különben megrekedsz.

A The Painful Truth május 23-án érkezik az FLG Records gondozásában.

A bejegyzés trackback címe:

https://rockstation.blog.hu/api/trackback/id/18836060

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.

Kommentezéshez lépj be, vagy regisztrálj! ‐ Belépés Facebookkal

süti beállítások módosítása
ROCKSTATION online rockzenei magazin
rsszerk@rockstation.hu |  Impresszum