
A kanadai Dopethrone megvált a dobosától, Shawn Ellingham-től jelentette be egy hosszú postban a Facebookon. Az utódjáról egyelőre nincsenek információk. Az elválás biztos, hogy nem volt könnyű, de nem is vagyunk benne biztosak, hogy baráti volt. A zenekar közleményét a tovább gomb használata után olvashatod.





